KARJEROS/VEIKLOS KOUČINGAS

Dirbdami/užsiimdami veikla, kuri atitinka mūsų prigimtį, interesus, vertybes, tai kas mums patinka, kas sekasi, kas mums yra prasminga, mes patiriame mažiau streso, įtampos – kas tiesiogiai įtakoja tiek mūsų psichologinę, tiek fizinę sveikatą. Taip pat mes „neparnešame“ neigiamų emocijų į savo šeimą ar draugų ratą, atvirkščiai, tuomet mes spinduliuojame teigiamas emocijas ir tai padeda palaikyti puikius santykius su mus supančia aplinka. Ir žinoma, tuomet mes kuriame vertę, gauname puikius rezultatus, už kuriuos atitinkamai atlyginama finansiškai.

Drąsiai galime teigti, kad mėgiamas darbas/veikla lemia geresnę sveikatą, kokybiškesnius santykius, finansinį stabilumą – kas iš esmės, yra laimingo ir sėkmingo gyvenimo pagrindas.

Padėsiu tau suprasti save, tikruosius tavo norus, atrasti pašaukimą ir tavo „gyvenimo veiklą“, susidarysime veiksmų planą norimai vizijai pasiekti.

O jei tu jau esi savo pašaukimo ir savirealizacijos kelyje – rasime sprendimus iššūkiams, veiklos plėtrai ir norimiems pokyčiams pasiekti.

Nekantrauju su tavimi susipažinti ir palydėti tave  mylimos veiklos, aiškumo ir vidinės ramybės atradimo kelionėje 😉

Kainos:

1 sesija – 50eur.
5 sesijos – 200eur.